(0533) 392 95 43 | 08:30 - 17:30 ( Hafta İçi )

Mengerler Kiralama

Neden Mengerler?

Mengerler Kiralama, Mengerler Ticaret Türk A.Ş. bünyesinde faaliyete başlayarak edindiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine kısa ve uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. 1949 yılında İstanbul'da kurulan Mengerler Ticaret Türk A.Ş. 11 ilde 1000 çalışanı ile hizmete devam etmektedir. Mengerler Ticaret Türk A.Ş.; Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep & Dodge ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetlerini sunmaktadır.

Mengerler Kiralama, tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanısıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır. Mengerler tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemleri firma bünyesindeki yetkili servislerde gerçekleştirilmekte ve kiralanan araçlar yüksek limitli sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen Mengerler Kiralama kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır.

Mengerler Kiralama sektörde ilk kez Otomobiller, Hafif Ticari Araçlar, Kamyonlar ve Otobüsler olmak üzere tüm segmentlerde uzun dönem araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Sahip olunan sektör tecrübesi ile filo yönetimi uzmanlıkla gerçekleştirilirken, güçlü sermaye yapısı ile farklı seçeneklerdeki filo yapılarına hizmet verilebilmektedir.

Müşterilerine yenilikçi, esnek ve güvenli filo yönetimi çözümleri ve kiralama hizmetleri sunan Mengerler Kiralama; İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakası, Ankara, Bursa, İzmir, Kocaeli, Samsun, Sivas, Adana, Milas ve Çorlu'daki servis noktaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.